Троянда з паперу для вчителя

Форуми: 
Автор: 

Зараз я розповiм вам, як можна зробити подарунок для дня вчителя власними руками)

Роза створена прийомами орігамі з паперу не зів'яне, а буде радувати своєю свіжістю довгий час. Існує безліч різних способів складання квітів. Без сумніву, заслуговує на увагу зроблена в техніці орігамі троянда Кавасакі. Ми вивчимо, як зробити орігамі троянду, яка досить легка у виготовленні.

Паперова троянда в техніці орігаміПерейдем безпосередньо до процесу складання з паперу орігамі квітки троянди. Почнемо з виготовлення бутона. Для цього нам буде потрібно аркуш паперу квадратної форми. Складемо по черзі його по обох діагоналях, горизонталі та вертикалі. Верхній і бічні кути складемо до нижнього. При цьому лист перегній «долиною» по горизонталі і вертикалі, а по одній діагоналі - «горою». Отримаємо подвійний квадрат. По лінії, що проходить через середини верхньої лівої та нижньої правої сторін, перегній вправо верхній шар заготовки, як показано на малюнку (1).

Бумажная роза в технике оригами

Паперова троянда в техніці орігаміСовместім кромку перегинати шару зі зрізом заготовки. Піднявся нижній кут накладемо на деталь до збігу з верхнім кутом. При цьому складемо утворився кишеню по горизонтальній лінії. Перевернемо заготовку щодо вертикальної осі. І повторимо операції по додаванню верхнього шару деталі (2).

Бумажная роза в технике оригами

Паперова троянда в техніці орігаміПрі складення кишені деталь набуває стріловидну форму. Орієнтуючись на контрольні точки, розкриємо заготовку зверху. Верхній кут відведемо вниз. Зверху видно, що шари розходяться хрестом з центру (3).

Бумажная роза в технике оригами

Паперова троянда в техніці орігаміВозьмем заготовку за розходяться шари пальцями так, щоб шари розташовувалися між ними. Перемістимо заготовку в прогнути долоню другої руки. Обертаючи, звернемо пелюстки в бутон. Нехай вас не бентежить, що заготовка помнеться, це додасть бутона рельєф і фактурність. У центрі бутона згорнуті в трубочку шари паперу потрібно зам'яти, щоб вони не розгорталися. Трохи розправимо заготовку, розвівши в сторони кути. Складемо внутрішні пелюстки троянди. Сумісний розведені кромки листа, відмічені на малюнку. Намети лінію для подальшого складання (4).

Бумажная роза в технике оригами

Паперова троянда в техніці орігаміПо лінії перегину перегній кут назад. Зробивши неглибоку внутрішню складку, повернемо пелюстка в вертикальне положення. Таким же чином сформуємо три інших внутрішніх пелюстки. Перейдемо до зовнішніх пелюсток. Один з них звернемо трубочкою на розігнуту канцелярську скріпку (5).

Паперова троянда в техніці орігаміАналогічним способом додамо округлість і трьом іншим зовнішнім пелюсток. За допомогою тієї ж скріпки закруглити внутрішні пелюстки. Остаточно сформуємо бутон, кілька закривши його скручуванням внутрішній шарів (6).

Бумажная роза в технике оригами

Паперова троянда в техніці орігаміІз листа зеленого паперу відповідного розміру зробимо листя. Складемо лист по діагоналі. Загнемо всередину кути. Складемо в одній з частин кути всередину, додамо листу каплевидную форму. Косими складками додамо заготівлі рельєфність. Остаточно сформуємо лист, склавши по довжині неглибоку зиґзаґоподібну складку (7).

Бумажная роза в технике оригами

Паперова троянда в техніці орігаміСвернув тонкої трубочкою лист зеленого паперу, зробимо стебло. Защипніть листя у тонкого краю і смужкою скотчу прикріпимо їх до стебла (8).

Бумажная роза в технике оригами

Паперова троянда в техніці орігаміВставім стебло в складки бутона. Роза готова! (9)

Бумажная роза в технике оригами

джерело; http://top-samodelki.ru/article/kak-sdelat-rozu-iz-bumagi-20140901/

Share